Previous Frame Next Frame
 • Papier do origami jednokolorowy

  Do składania prostych modeli origami
  więcej »

  Papier do origami jednokolorowy
 • Papier do origami modułowego

  Zestawy małych arkuszy
  więcej »

  Papier do origami modułowego
 • Papier do origami dwukolorowy

  Bogaty wybór kolorystyczny
  więcej »

  Papier do origami dwukolorowy
 • Paski do origami

  50 sztuk w opakowaniu
  więcej »

  Paski do origami
 • Papier do origami japoński

  Dwukolorowe cienkie arkusze papieru
  więcej »

  Papier do origami japoński
 • Specjalistyczne książki origami

  Publikacje polskich autorów
  więcej »

  Książki do origami
 • Papier do origami jednokolorowy
 • Papier do origami modułowego
 • Papier do origami dwukolorowy
 • Paski do origami
 • Papier do origami japoński
 • Książki do origami
OrigamiArt / Sklep / Origami dla początkujących
Informacje o produkcie
Nie znaleziono produktu!
Dalej
Pozostałe produkty z kategorii Książki origami
 
Polish your origami
Polish your origami 34,99 zł
29,99 zł
Publikacja zawiera 13 autorskich diagramów (choinka, hełm samuraja, słoniątko, miś koala, samochód, mistrz Yoda, murex, kaczka, nosorożec, mamut, żyrafa, merlion, kameleon). Modele charakteryzują się zróżnicowanym stopniem trudności i są skierowane głównie do osób posiadających już pewne doświadczenie w składaniu. Książka zawiera komentarze zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zarówno rysunki oraz skład publikacji stoją na wysokim poziomie. 
 
Origami Święta Bożego Narodzenia
Origami Święta Bożego Narodzenia 24,99 zł
W książce znajdują się autorskie modele oraz jeden tradycyjny, o tematyce świątecznej. Są to gwiazdki, choinka, ramka na zdjęcie, pudełka, bombki i kolczatka “gwiazda betlejemska”. W większości są to modele modułowe, czyli złożone z większej liczby kartek. Tylko jeden model - choinka - wymaga użycia kleju, pozostałe modele nie. Stopień trudności jest różnorodny, od bardzo prostych (gwiazdki) do skomplikowanych (pudełka). Wszystkie diagramy ... 
 
Origami Modułowy zawrót głowy
Origami Modułowy zawrót głowy 24,99 zł
W książce znajduje się wiele autorskich projektów o różnym stopniu trudności. Są to przede wszystkim składanki modułowe, choć można spotkać także formy tradycyjne, odpowiednio zmodyfikowane. Zarówno dorośli jak i dzieci poradzą sobie ze składaniem zamieszczonych w książce modeli. II wydanie zostało przygotowane w dodatkowym, niebieskim kolorze. Przy okazji zostały poprawione drobne błędy z poprzedniego wydania. 
OrigamiArt™ - opracowanie graficzne, szablon strony © Partnet. Elementy strony - logo serwisu, zdjęcia, koncepcja graficzno-techniczna, diagramy oraz teksty są chronione przepisami prawa autorskiego. Artykuły, fotografie i diagramy opublikowano w serwisie za wiedzą i zgodą ich autorów. Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie OrigamiArt stanowią wyłączną własność autorów i nie mogą być publikowane w formie drukowanej lub elektronicznej bez ich zgody. Witryna wykorzystuje cookies w celu gromadzenia anonimowych informacji statystycznych i obsługi klientów sklepu.
Silnik sklepu © oscGold